Epson Ink Cartridge | T6532 | Ink Cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 202.00 mm |
| Gross height (mm) | 28.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Maht | 200 ml |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2222 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Ink Cartridge |
| Producer product name | T6532 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition, Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1, Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition, Epson Stylus Pro 4900 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson ink cartridge t6532 ink cartridge cyan, c13t653200, epson, tindid ja toonerid

